Tieniaca technika

Hliníkové interiérové žalúzie ISO/PRIM

Hliníkové interiérové žalúzie ISO/PRIM predstavujú najmodernejší trend vo vývoji horizontálnych žalúzií. Ovládanie žalúzií je pomocou retiazkovej šnúry. Sú určené k montáži na plastové, hliníkové a drevené EURO okná. Montáž žalúzií je jednoduchá a všetky uchytenia na okne sú prekryté a tak pôsobia ako súčasť okna.

Pri zaklopení týchto žalúzií sa otvory v lamelách prekrývajú a tak vytvárajú dojem dokonale zatvorenej steny. Dostupné sú v prevedení s hranatým vrchným nosníkom (ISO) a oblým vrchným nosníkom (PRIM) so širokou farebnou škálou lamiel.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie v sebe spájajú slnečnú clonu a efektnú dekoráciu interiéru. Tvoria vkusnú a modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň spoľahlivo nahráddzajú tradičné dekoračné prvky, akými sú závesy a záclony.

Vďaka modernému designu a širokej škále farieb dokážu elegantným spôsobom dotvoriť interiér bytu, či kancelárie a dať im nový nevšedný rozmer. Nosník vertikálnej žalúzie je vyrobený z povrchovo upraveného hliníka. Prevodové ústrojenstvo je vyrobené z tvrdeného plastu.

Vertikálne žalúzie vieme vyrobiť aj motorické, na diaľkové ovládanie, oblúkové a na šikmé steny.

Látkové rolety Colette

Látkové rolety Colette sú vhodné pre montáž do plastových a drevených okien. Krycí profil je z valcovaného pozinkovaného plechu a spoločne s vodiacimi lištami a spodným závažím môže byť farebne zladený s rámom okna. Rolety Colette sa ovládajú pomocou retiazky.

Veľký výber látok a farebných odtieňov prispieva k dokonalému zladeniu okna s interiérom. Dokonalého zatienenia interiéru môžeme dosiahnuť použitím látky, ktorá je zozadu potiahnutá nepriehľadnou vrstvou (tzv. Blackout).

Rolety Colette sa vyznačujú jednoduchým ovládaním a nadčasovou funkčnosťou.

Exteriérové žalúzie

Exteriérové žalúzie sú určené na montáž v bytovej aj priemyselnej výstavbe a predstavujú najnovší trend vo vývoji vonkajšej tieniacej techniky.

Prednosťou vonkajších žalúzií je:
maximálna možnosť regulácie svetla, ochrana pred slnečnou radiáciou, zníženie vonkajšieho hluku manuálne aj elektrické ovládanie (diaľkové aj vypínačové), výber z viacerých typov lamely (Z90, Z70, C65 a C80) a široká farebná škála lamiel a doplnkov dlhá životnosť vonkajších žalúzií je zaručená použitím kvalitných materiálov, ktoré odolávajú vplyvom vonkajšieho prostredia, vonkajšie žalúzie zatienia až 85 % slnečného žiarenia vonkajšie žalúzie elegantne doplnia exteriér Vášho domu aj kancelárie.

Exteriérové hliníkové rolety

Exteriérové hliníkové rolety sa významne pričiňujú k zníženiu tepelných strát v zime zatiaľ čo v lete účinne chránia interiér pred nadmerným zahriatím a tak znižujú spotrebu ďalších chladiacich zariadení. Okrem toho sú hliníkové vonkajšie rolety praktickým systémom, ktorý chráni naše súkromie. Vonkajšie rolety tvoria najúčinnejší spôsob tienenia, nakoľko vďaka ich konštrukcii vznikne medzi povrchom okna a pancierom rolety vzduchová medzera, ktorá vytvorí dodatočnú izoláciu.

Pokiaľ v horúcich dňoch necháme rolety stiahnuté, večer nás poteší príjemný chládok. Naše vonkajšie rolety dokážu ročne znížiť náklady na energie až o 30 %. Rolety na okná a dvere vyrábame na mieru a podľa požiadaviek zákazníka s manuálnym aj elektrickým ovládaním.

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Svojim moderným designom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Štandardná sieťovina je vyrobená zo skleného vlákna potiahnutého plastom, ktorý nepodlieha korózií a dobre znáša teplotné rozdiely. Je vyrobená v šedej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná.

Pevnejšou alternatívou klasickej sklolaminátovej sieťoviny je hliníková, alebo tzv. PET sieťovina, ktoré sú odolnejšie voči útokom Vášho domáceho miláčika. Pre alergikov máme v ponuke antialergickú sieťovinu.
Pevná sieť

Dverová sieť pántová

Rolovacie siete (okenná alebo dverová)